Anasayfa > Haberler > “Ben Bunu Haketmiyorum”

photo

İstanbul 64’üncü Asliye Ceza Mahkemesi’nde dün görülen duruşmaya avukatıyla katılan oyuncu, herhangi bir madde kullanmadığını belirterek şunları söyledi.

Hürriyet’te yer alan habere göre Tüzünataç; “O dönem yurtdışındaydım. Türkiye’ye giriş yaptığımda polis beni gözaltına almadı. Avukatımla emniyete kendim gittim. Herhangi bir çekincem olsaydı polise gitmezdim. Görevliler, iki olay nedeniyle uyuşturucu kullandığımdan şüphelendiklerini söyledi.

Bir arkadaşım beni arayıp bir yere davet etmişti. Polisler uyuşturucu içmek amacıyla davet edildiğimi sanmış. Bir de bakkala verdiğim siparişlerin yanında sigara kağıdı istemiştim. Çünkü o dönem sigarayı bırakmaya çalışıyordum. Bunu uyuşturucu kullandığıma yormuşlar. Şu an sigarayı bile bıraktım. Bunun sonuçlarının hayatımın geri kalanını etkilemesini istemiyorum. Ben bunu hak etmiyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

SOSYAL MEDYA
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.