Anasayfa > Haberler > Yeni Albümü Yayınlandı

One Direction - FOUR400One Direction’ın, “Yılın En Çok Satan Albümü” olan “Midnight Memories” albümünün ardından “FOUR” adlı yepyeni albümü şimdi müzik marketlerde!

Günümüzün en başarılı pop müzik grubu One Direction’ın, iTunes’ta ön-siparişe açıldığı andan itibaren Türkiye dahil tam 67 ülkenin de listelerinde 1. sıraya yerleşen “FOUR” albümü Sony Music etiketiyle yayınlandı!

Her albümde daha kişisel bir hale gelen grubun şarkıları, “FOUR” albümünde de grubu bir üst seviyeye taşıyor. Albümün çıkış şarkısı olan ve geçtiğimiz günlerde Danny DeVito’nun da yer aldığı bir video kliple One Direction hayranlarının beğenisine sunulan “Steal My Girl” şarkısı; grubun sadece pop değil farklı türlerden de ilham alan ve gelişen müzikal yönünü gözler önüne seriyor. Grup üyeleri Louis ve Liam’ın geçen yazın en popüler şarkılarından biri olan “Best Song Ever”ı yazan Ed Drewett, Wayne Hector, Julian Bunetta ve John Ryan ortaklığı ile yazdığı şarkı; hayranlarının yeni albüme ilişkin meraklarını bir nebze giderdi.

One Direction, aynı zamanda yeni albümü “FOUR”un yayınlanmasından hemen önce, kırdığı dünya rekorlarına bir yenisi daha ekledi. Albüm duyurusuyla birlikte albümde yer alan “Fireproof” şarkısını hayranlarına ücretsiz olarak hediye eden grubun bu şarkısı “24 Saat İçinde En Çok İndirilen Ücretsiz Şarkı” oldu. Türkiye’deki hayranların da büyük ilgisini gören şarkı 1,089,278 kez indirildi.

YORUMLAR

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

SOSYAL MEDYA
Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.